kariéra

PHP Developer, programátor webové aplikace - ČNP

Co tě čeká?

Hledáme k nám programátora, který se ujme vývoje, programování a údržby naší aplikace, kterou pravidelně používají desetitisíce lidí, kteří pro nás vyplňují dotazníky.

Co bys měl umět?

  • Objektové PHP5 a mít zkušenost s některými jeho frameworky (např. Zend), architektura MVC
  • SQL
  • HTML a CSS
  • JavaScript (JQuery, AJAX)
  • Verzovací prostředí (SVN nebo GIT)
  • Mít zkušenosti ideálně ze 2 větších projektů (budeme rádi za odkaz na referenční projekt)

Co ti můžeme nabídnout?

  • Skvělou partu nadšených lidí
  • Zajímavou náplň práce
  • Flexibilní organizaci práce (home office pro nás není sprosté slovo)
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Pracoviště v dobré dostupnosti a dosahu MHD (Praha 5-Anděl, příp. Praha 8, zastávka Bulovka)
  • V případě pracovního poměru: stravenky, mobilní telefon, výuka angličtiny, 5 týdnů dovolené

Informace o pozici:

Místo pracoviště: U Nikolajky 1070/13, Praha - Smíchov
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Benefity: Bonusy/prémie,
Mobilní telefon,
Stravenky/příspěvek na stravování,
Dovolená 5 týdnů,
Vzdělávací kurzy,
školení
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zadavatel: Zaměstnavatel

Kontakt:

Zaměstnavatel: Český národní panel s.r.o.
Kontaktní osoba: Rudolf Dymák
Adresa: Chlumčanského 497/5, 18000 Praha - Libeň, Česká republika